Leave Your Message
010203
Mirë se vini në Xunchao

Si çmimi kryesor global i dyshemeve / paneleve / stolisjeve me bambu, ne ofrojmë produktet më të mira.

Popullore

Produktet tona

Ne jemi të specializuar në dyshemetë tradicionale të bambusë, dysheme të brendshme të endura me fije të përbëra dhe stolisje të jashtme, panel muri dhe të gjithë aksesorët e lidhur.

E specializuar në prodhimin e dyshemesë prej bambu për 30 vjet, produktet eksportohen në të gjithë botën.

kush jemi ne

Fengxin Xunchao Bamboo Industry Co., Ltd. u themelua në vitin 2019, është paraardhësi ——Jiangxi Kangda Bamboo Science and Technology Co., Ltd, e cila është themeluar në vitin 1993, një prodhim profesional i të gjitha llojeve të dyshemeve bambu dhe aksesorëve bambu. Më shumë se 20 vjet zhvillim dhe inovacion, Xunchao Bamboo është bërë një prodhues i famshëm i dyshemeve bambu në industri. Falë pajisjeve të avancuara të prodhimit dhe menaxhimit të thjeshtuar të prodhimit, Xunchao ka qenë në dyshemetë e brendshme me bambu dhe dysheme bambu të endura me fije, duke krijuar përparësitë kryesore të teknologjisë dhe markës.

Shiko me shume
index-aboutgji
indeksi-rreth-1lpw
0102